Time Won’t Wait

cropped-zdj-1.pngTime won’t wait for us! Dla nas celebracja życia nie oznacza nic innego jak kolekcjonowanie emocji, zbieranie doświadczeń, które będą warte wspomnień, spotkania z ludźmi nadającymi kolorów każdej przemijającej chwili oraz poznawanie nowych horyzontów na świecie jak i w sobie. Świętowanie codzienności to może być spełnianie najskrytszych marzeń, przekraczanie naszych granic, rozkoszowanie się widokiem zapierającym dech w piersiach i poszukiwanie coraz to większych wrażeń.

Jednakże, mogą to być również spokojne poranki w towarzystwie kawy bez pośpieszającego cię zegara, podarowanie uśmiechu osobie mijającej cię na chodniku, podzielenie się dobrym słowem podczas rozmowy z drugim człowiekiem, krótki taniec w ciągu dnia, ugotowanie pysznego posiłku dla twoich najbliższych czy też przeczytanie fragmentu książki przed snem. W drodze do marzeń i szukając tego, co niezwykłe nie można pomijać tych małych spraw, dzięki którym wszystko układa się w spójną całość.

zdj2

Na tym blogu będziemy się dzielić naszą historią odkrywania esencji życia i drogą po marzenia. Uwielbiamy podróże, bo one kreują nas, jako jednostki, a ponadto kryje się w nich mistrzostwo doznawania emocji. Odkrywanie nowych miejsc i poznawanie nowych kultur otwiera nasz umysł na różnych płaszczyznach. Podróżowanie jest najbardziej interesującą i wartościową lekcją na temat świata i na temat nas samych.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s